There are no products in your shopping cart
There are no items in your quote yet.
10019153 / 3416Manufacturer: MKNProduct line: Optima 850Share
Looking for specific information? Get quick answers to product questions with our AI-powered search.
This product has no reviews yet. Be the first to share your opinion about this product.
| Type of heating | gas |
| Model | standing model |
| Tilting | electric |
| Lid | double-walled |
| Material exterior | Stainless steel |
| Material bottom | Stainless steel |
| Capacity | 116 liter |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty type | On-site warranty |
| Width | 1600 mm |
| Depth | 850 mm |
| Height | 920 mm |
| Connection voltage | 230 Volt |
| Wattage | 0,25 kW |
| Gas power | 17 kW |
The device was delivered quickly and works perfectly for kneading dough.
Excellent service with quick response and action.
Everything was perfect, the shipment was received on time and in good condition.