Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
10018657 / 3531Fabrikant: MKNProductlijn: Counter SLDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort grill | lavasteen |
| Verwarmingstype | gas |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Aantal zones | 2 |
| Gewicht | 120 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Bak-/kookoppervlak | 2x 320x510 mm |
| Vermogen gas | 14,4 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.