W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
2120321B / 3276Producent: MKNLinia produkcyjna: Optima 700Dzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Aktualny produkt | ||
| Frytownica elektryczna MKN z elementem obciążeniowym LONDYN I, 2120321B | Frytownica elektryczna MKN LONDYN I, 2120321 | |
Obecnie brak na stanie | Obecnie brak na stanie | |
| Cena | 4.345,00 € | 4.150,00 € |
| Napięcie połączenia | 400 V | 400 V |
| Wartość połączenia | 10 kW | 6 kW |
| Zawartość (w przybliżeniu) | 12,5 L | 12,5 L |
| Rodzaj ogrzewania | elektryczny |
| Modelka | model stojący |
| Rodzaj frytkownicy | duża pojemność |
| Zawór spustowy oleju | |
| Element uchylny | |
| Podnośnik koszowy z timerem | Tak |
| Ochrona temperaturowa | Tak |
| Usługa | Ręcznie |
| Liczba wanien | 1 |
| Zawartość (w przybliżeniu) | 12,5 Liter |
| Waga | 49 kg |
| Kod IP | IPX5 - odporność na zachlapanie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 年z |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja na miejscu |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 920 mm |
| Napięcie połączenia | 400 Volt |
| Wartość połączenia | 10 kW |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.