W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
2121127 / 3297Producent: MKNLinia produkcyjna: Optima 700Dzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Rodzaj blachy do pieczenia | połowa gładka + połowa żebrowana |
| Materiał na blachę do pieczenia | stal |
| Typ ogrzewania | elektryczny |
| Model | model stojący |
| Liczba stref | 2 zone(s) |
| Waga | 70 kg |
| Materiał zewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 年z |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja na miejscu |
| Powierzchnia do pieczenia | 500x540 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 920 mm |
| Napięcie połączenia | 400 Volt |
| Wartość połączenia | 7,2 kW |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.