W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
2121134A / 3307Producent: MKNLinia produkcyjna: Optima 700Dzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Rodzaj blachy do pieczenia | gładki |
| Materiał na blachę do pieczenia | Blok PowerBlock ze stali nierdzewnej |
| Typ ogrzewania | elektryczny |
| Model | model stojący |
| Liczba stref | 1 zone(s) |
| Waga | 42 kg |
| Materiał zewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 1 年z |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja na miejscu |
| Powierzchnia do pieczenia | 305x540 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 920 mm |
| Napięcie połączenia | 400 Volt |
| Wartość połączenia | 5,4 kW |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.