W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
2120501 / 3315Producent: MKNLinia produkcyjna: Optima 700Dzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Model | model stojący |
| Typ ogrzewania | elektryczny |
| Działanie | Ręcznie |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Waga | 37 kg |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 850 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Napięcie połączenia | 230 Volt |
| Energia elektryczna | 2 kW |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.