W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
2063501 / 3388Producent: MKNLinia produkcyjna: Optima 850Dzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Rodzaj urządzenia | płyta/stół do gotowania |
| Rodzaj ogrzewania | gaz |
| Modelka | model stojący |
| Liczba palników | 1 |
| Waga | 110 kg |
| Gwarancja | 1 年z |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja na miejscu |
| Moc gazowa | 12,5 kW |
| Materiał zewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Materiał wewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 850 mm |
| Wysokość | 920 mm |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.