W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
2163406 / 3431Producent: MKNLinia produkcyjna: Optima 700Dzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Rodzaj urządzenia | piekarnik |
| Rodzaj ogrzewania | gaz |
| Modelka | model stojący |
| Piekarnik | piekarnik elektryczny |
| Liczba palników | 6 |
| Waga | 141 kg |
| Gwarancja | 1 年z |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja na miejscu |
| Aktualna wartość połączenia | 4,55 kW |
| Napięcie połączenia | 400 Volt |
| Moc gazowa | 25,2 kW |
| Materiał zewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Materiał wewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 920 mm |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.