W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
1322603 / 3488Producent: MKNLinia produkcyjna: HotlineDzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Model | model stojący |
| Typ ogrzewania | elektryczny |
| Działanie | Ręcznie |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Waga | 91 kg |
| Gwarancja | 1 年z |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja na miejscu |
| Pojemność gastronomiczna | 1x 1/1 GN |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 920 mm |
| Napięcie połączenia | 400 Volt |
| Energia elektryczna | 7,2 kW |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.