There are no products in your shopping cart
There are no items in your quote yet.
1363404 / 3446Manufacturer: MKNProduct line: HotlineShare
Looking for specific information? Get quick answers to product questions with our AI-powered search.
This product has no reviews yet. Be the first to share your opinion about this product.
| Type of heating | gas |
| Model | standing model |
| Number of burners | 2 |
| Weight | 42 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty type | On-site warranty |
| Gas power | 9,1 kW |
| Material exterior | Stainless steel |
| Material interior | Stainless steel |
| Width | 400 mm |
| Depth | 700 mm |
| Height | 920 mm |
The device was delivered quickly and works perfectly for kneading dough.
Excellent service with quick response and action.
Everything was perfect, the shipment was received on time and in good condition.