Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
10019151 / 3412Fabrikant: MKNProductlijn: Optima 850Delen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Verwarmingstype | gas |
| Model | staand model |
| Kantelbaar | elektrisch |
| Deksel | dubbelwandig |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal bodem | RVS |
| Inhoud (ca.) | 80 liter |
| Gewicht | 228 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 850 mm |
| Hoogte | 920 mm |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen | 0,05 kW |
| Vermogen gas | 12 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.