W Twoim koszyku nie ma żadnych produktów
W Twojej wycenie nie ma jeszcze żadnych pozycji.
10019151 / 3412Producent: MKNLinia produkcyjna: Optima 850Dzielić
Szukasz konkretnych informacji? Uzyskaj szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące produktów dzięki naszej wyszukiwarce zasilanej sztuczną inteligencją.
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią na temat tego produktu.
| Rodzaj ogrzewania | gaz |
| Modelka | model stojący |
| Odchylany | elektryczny |
| Pokrywa | dwuścienny |
| Materiał zewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Materiał spodni | Stal nierdzewna |
| Zawartość | 80 liter |
| Waga | 228 kg |
| Gwarancja | 1 年z |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja na miejscu |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 850 mm |
| Wysokość | 920 mm |
| Napięcie połączenia | 230 Volt |
| Wartość połączenia | 0,05 kW |
| Moc gazowa | 12 kW |
Urządzenie zostało dostarczone błyskawicznie i doskonale sprawdza się przy wyrabianiu ciasta.
Doskonała obsługa, szybka reakcja i działanie.
Wszystko było idealne, przesyłka została dostarczona na czas i w dobrym stanie.