Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
2120330A / 3288Tillverkare: MKNProduktlinje: Optima 700Dela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Uppvärmningstyp | elektrisk |
| Modell | stående modell |
| Typ av fritös | standard |
| Oljeavtappningsventil | inga |
| Tiltbart element | inga |
| Korglyft med timer | |
| Temperaturskydd | |
| Service | Manuellt |
| Antal badkar | 2 |
| Innehåll (ungefär) | 30 Liter |
| Vikt | 55 kg |
| IP-kod | IPX5 - stänkskyddad |
| Material | Rostfritt stål |
| Garanti | 1 År |
| Garantityp | Garanti på plats |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Anslutningsspänning | 400 Volt |
| Anslutningsvärde | 10 kW |
| Frekvens | 50 Hz |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.