Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
2121131A / 3302Tillverkare: MKNProduktlinje: Optima 700Dela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Typ av bakplåt | hälften slät + hälften räfflad |
| Material för bakplåt | Rostfritt stål |
| Uppvärmningstyp | elektrisk |
| Modell | stående modell |
| Antal zoner | 2 zone(s) |
| Vikt | 90 kg |
| Externt material | Rostfritt stål |
| Garanti | 1 År |
| Garantityp | Garanti på plats |
| Bakyta | 700x540 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Anslutningsspänning | 400 Volt |
| Anslutningsvärde | 10,8 kW |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.