Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
2121501 / 3319Tillverkare: MKNProduktlinje: Optima 700Dela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Typ av grill | infraröd |
| Uppvärmningstyp | keramik/infraröd |
| Modell | stående modell |
| Antal zoner | 1 |
| Vikt | 68 kg |
| Material | Rostfritt stål |
| Garanti | 1 År |
| Garantityp | Garanti på plats |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Bak- / tillagningsyta | 380x420 mm |
| Anslutningsspänning | 400 Volt |
| Anslutningsvärde | 7 kW |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.