Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
2063406 / 3386Tillverkare: MKNProduktlinje: Optima 850Dela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Typ av enhet | ugn |
| Uppvärmningstyp | gas |
| Modell | stående modell |
| Ugn | elektrisk ugn |
| Antal brännare | 6 |
| Vikt | 180 kg |
| Garanti | 1 År |
| Garantityp | Garanti på plats |
| Aktuellt anslutningsvärde | 5,4 kW |
| Anslutningsspänning | 400 Volt |
| Gaskraft | 30,1 kW |
| Material externt | Rostfritt stål |
| Internt material | Rostfritt stål |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 920 mm |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.