Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
1320321 / 3456Tillverkare: MKNProduktlinje: HotlineDela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Uppvärmningstyp | elektrisk |
| Modell | stående modell |
| Typ av fritös | standard |
| Oljeavtappningsventil | |
| Tiltbart element | inga |
| Korglyft med timer | inga |
| Temperaturskydd | |
| Service | Manuellt |
| Antal badkar | 2 |
| Innehåll (ungefär) | 12,5 Liter |
| Vikt | 53 kg |
| Material | Rostfritt stål |
| Garanti | 1 År |
| Garantityp | Garanti på plats |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Anslutningsspänning | 400 Volt |
| Anslutningsvärde | 6 kW |
| Frekvens | 50 Hz |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.