Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
2120321 / 3277Fabrikant: MKNProductlijn: Optima 700Delen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Huidig product | |||
| MKN elektrische friteuse LONDON I, 2120321 | MKN elektrische friteuse met verzwaard element en EcoControl, LONDON I | MKN elektrische friteuse met verzwaard element LONDON I, 2120321B | |
Niet op voorraad | Op aanvraag | Niet op voorraad | |
| Prijs | € 4.150,00 | € 6.580,00 | € 4.345,00 |
| Aansluitspanning | 400 V | 400 V | 400 V |
| Vermogen | 6 kW | 10 kW | 10 kW |
| Inhoud (ca.) | 12,5 L | 12,5 L | 12,5 L |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | staand model |
| Type friteuse | standaard |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch |
| Inhoud (ca.) | 12,5 Liter |
| Gewicht | 49 kg |
| Materiaal | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 920 mm |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen | 6 kW |
| Frequentie | 50 Hz |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.