Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
2122603 / 3316Tillverkare: MKNProduktlinje: Optima 700Dela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Modell | stående modell |
| Uppvärmningstyp | elektrisk |
| Drift | Manuellt |
| Material | Rostfritt stål |
| Vikt | 46 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Anslutningsspänning | 400 Volt |
| Elkraft | 7,2 kW |
| Frekvens | 50/60 Hz |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.