Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
7EHEI051XQP5 / 121759Tillverkare: MKNProduktlinje: Optima 700 nieuwDela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Typ av enhet | matlagningsbord |
| Uppvärmningstyp | induktion |
| Modell | stående modell |
| Antal zoner | 1 |
| Typ av induktion | punktinduktion |
| Drift | Digital |
| Vikt | 40 kg |
| IP-kod | IPX6 - vattentålig |
| Garanti | 1 År |
| Garantityp | Garanti på plats |
| Aktuellt anslutningsvärde | 5 kW |
| Anslutningsspänning | 400 Volt |
| Frekvens | 50 Hz |
| Material externt | Rostfritt stål |
| Internt material | Rostfritt stål |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Matlagningsyta | 400x400 mm |
| Spolstorlek | Ø305 mm |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.