Det finns inga produkter i din kundvagn
Det finns inga artiklar i ditt offert ännu.
10018808 / 3424Tillverkare: MKNProduktlinje: Optima 850Dela med sig
Letar du efter specifik information? Få snabba svar på produktfrågor med vår AI-drivna sökfunktion.
Denna produkt har inga recensioner ännu. Var den första att dela din åsikt om denna produkt.
| Uppvärmningstyp | gas |
| Modell | stående modell |
| Vippbar | inga |
| Lock | dubbelväggig |
| Vikt | 161 kg |
| Innehåll | 125 liter |
| Material | Rostfritt stål |
| Garanti | 1 År |
| Garantityp | Garanti på plats |
| Pannstorlek | 500x540x535 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 920 mm |
| Anslutningsspänning | 230 Volt |
| Anslutningsvärde | 0,2 kW |
| Gasanslutningsvärde | 15 kW |
| Vattenanslutning | |
| Vattenutlopp / kran | vattenavloppskran |
Apparaten levererades snabbt och fungerar perfekt för att knåda deg.
Utmärkt service med snabba svar och åtgärder.
Allt var perfekt, leveransen mottogs i tid och i gott skick.